| Adrian_Ciprian_1996 a întrebat:

Am primit si eu un router de la romtelecom si nu ma lasa sa intru pe internet se aprind toate beculetele dar nu se conecteaza pe site-uri am incercat si pe site-ul de la romtelecom si cand vreau sa ma loghez imi spune ca id sau passoword e gresit. Ma poate ajuta si pe mine cineva. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| TelekomRO a răspuns:

Apelati 1930 gratuit in reteaua Romtelecom sau TELVERDE 0800800800 - colegii nostri va vor oferi suport. Toate cele bune!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mai intai trebuie sa faci configurarea router-ului. Cu acesta ai primit si o brosura si acolo ai toti pasii pe care sa-i urmezi.