| AndreiGabi a întrebat:

Am si eu nevoie de un program gratuit cu care sa fac un cd mp3... din pacate nu gasesc nici un nero care sa functioneze iar burn aware expira prea repede, sau are probleme(se blocheaza). Stiti cumva un nero (free), care sa functioneze, sau un alt program?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Cd burner xp. e cel mai simplu program de inscriptionat. este gratis pe viata, in limba romana. http://cdburnerxp.se/ face exact ce face nero, inclusiv imagini iso si dvd-uri cd-uri butabile( dvd cu windows)

1 răspuns:
| BineeeMa a răspuns:

Burn aware free