| bogdanmarica a întrebat:

Cum trebuie sa bag firele acelea de restart Sw si power sw si ledurile +usb la placa de baza? Habar nu am. Va rog daca ma puteti ajuta rapid. Multumesc

5 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

La fiecare placa de baza ai un manual. Uita-te prin el si ai sa gasesti chestiile alea.Si eu m-am chinut sa le pun, dar le-am pus.

| mihai69 a răspuns:

Citește manualul. Sau caută pe net, după numele plăcii de bază.

| mast3r a răspuns:

Vezi ce placa de baza ai si cauta modelul pe net ( sau daca ai manualul te uiti acolo ). Daca zici ca habar nu ai mai bine chemi pe cineva care stie ca poti sa arzi placa daca pui aiurea firele

| bogdanmarica explică:

Pai nu mai am manualul! Asta e. Nu poti da niste indicatii sau ceva? As pune o poza cu placa dar nu pot. Am asrock dual channel dual core Cpu ddr 400.

| K0sti a răspuns (pentru bogdanmarica):

Nu ai carte, da ai Google. O gasesti la producator! E manualul in format pdf!