| NickKamarera a întrebat:

am si eu o intrebare mai complicata si necesita un raspuns corect si bun de la un specialist sau cineva care se pricepe foarte bine in Laptop-uri intrebarea este :
"Am un laptop Acer aspire 7520G porneste da nu se vede nimic, care este problema? s-a ars display-ul? este defecta placa video? sau ceva de pe placa de baza?

Dau Funda caruia imi da un raspuns corect si bun!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Probeaza cu un monitor extern! Trebuia sa fi facut deja proba si dupa aia sa pui intrebari! Cu ocazia asta te si prinzi de problema!

| NuStiuNimica a răspuns:

Si la mine s-a intamplat asa du-te la un magazin ce repara pc-uri ca te va costa cred 1 milion s-a ars in el display-iul