| Alcs a întrebat:

Am si eu o mica problema cu un telefon:Sony Ericson Aino u10i.Ideea e ca atunci cand vreau sa il aprind,imi apare acea sigla cu "Asteapta",se incarca pana la jumatate, dupa care se inchide si se aprinde iar.Ce s-a intamplat, de ce imi face telefonul asa?
Trebuie resoftat?
Multumesc.

3 răspunsuri:
| AUGUST1N a răspuns:

Poate este din cauza bateriei sau dul la reparat asa iti face mereu?

| Alcs explică (pentru AUGUST1N):

Da..tot timpul.

| AUGUST1N a răspuns (pentru Alcs):

Am patit-o si eu odata am dat cu el de casa pana s-a dus dracu laughing Incearca cu alta baterie sau dul la reparat mai bine