| OvidiuDrg a întrebat:

Am si eu o nelamurire...in legatura cu RDS, mai precis telefoanele pe care le vand in rate...

Sunt abonat la ei de 2 ani atat la net cat si la Tv, acum vreau sa deschid 2 abonamente (pentru mine, vin la 4 E) si sa iau totodata si 2 telefoane (2x 630) bun....acum ca am prezentat contextul, vin si intrebarile:

1. Unde pot incheia un astfel de contract (tinand cont ca sunt intr-un orasel, am si aici un reprezentat care incheie contracte, dar ma voi duce la Slatina)

2. Telefoanele cum vin? Din ce am inteles de la altcineva(tot TPU),spunea ceva de avans+prima rata, desi telefonul nu ii venise, deci vin prin posta?!)

3. Secretarele sunt bune la sex? ( sa se potriveasca la categorie laughing )

Va rog, raspundeti decat daca stiti!

Funda!

Răspuns Câştigător
| gir861 a răspuns:

1. La reprezentantul cel mai apropiat.
2. După ce faci contractul și plătești avansul ridici telefonul de la reprezentant cam într-o săptămână.
3. Numai cu probă de lucru.