| Intrebatorul2017 a întrebat:

Salut, TPU, am si eu o problema cu pc-ul. Cand intru intr-un joc in loc ca imaginea sa fie normala mi se vede in 3d. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Descrie mai bine ce se intampla nu inteleg cum se vede "3d"

| darrio2007 a răspuns:

Ca sa vezi in 3d trebuie ca monitorul si placa video sa fie 3d. Esti sigur de ce spui?

| Intrebatorul2017 explică (pentru DaDuSH):

Am dat un update la windows si dupa ce s-au terminat am intrat in joc si a inceput sa-mi vada in 3d

| Intrebatorul2017 explică (pentru darrio2007):

Da. Si nu cred ca placa video e 3d, dupa ce am dat un update la windows am intrat in joc si a inceput sa-mi vada in 3d.

| darrio2007 a răspuns (pentru Intrebatorul2017):

Ai pus si ochelarii 3D la ochi si vede 3D? Foarte curios.