| Anonymus12321321 a întrebat:

am si eu o problema cu pc ul meu.
Imi apare no singal pe ambele monitoare, adica pe unu mai vechi no video input si pe celalalt no signal.
Inainte mergea, l-am scos, l-am scuturat de praf, i-am scos si bagat ramii, i-am pus alta pasta termoconducatoare la procesor și cand l-am băgat gata nu mai merge, pcul se sprinde dar imi apar alea pe monitoare.
Nu e de la monitoare ca am incercat la altceva si mergeau e ceva de la el.
Am incercat s-a scot bateria, am schimbat ramii intre ei, i-am curatat si tot degeaba, o fi placa de baza?
Tin sa mentionez ca eu foloseam un monitor in placa integrata si una in cea dedicata.
Acesta este pc ul: https://www.istoric-preturi.info/......-8gb-gddr5

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Scoate/reintroduce placa video cu atenție