| Schiopu_Seby_1996 a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul.Telefonul este un Samsung galaxy j5 2016, problema este ca dupa ce vreau sa instalez un joc cu hack nu merge, imi arata terminati si atat.Multumesc de ajutor, dau finda.

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Nebunule!, vrei să fi haker? (Glumesc) în primul rând o aplicaţie (jocul cu pricina, de exemplu) are o semnătura digitală, ca să fie modificată aplicaţia, se umblă la ea. (Decompilare)
După ce a umblat "hakerul" la ea, trebuie să îi pună o semnătura digitală! Ceea ce el nu a făcut. (Probabil unde sa gândit că cei care vor instala aplicaţia au telefonul rutat) să nu mai ai probleme, descarcă de pe rexdl. Succes

1 răspuns: