| Angelworld a întrebat:

am si eu o problema cu un televizor shov... nu imi prinde posturile calumea am cautat toate la cablu toate inaditurile le-am schimbat, unele posturi se vad sticla altele nu... prima, antena cand le cauta le vede dar nu le pune pe un anume program ca si cand nu le-ar gasi dati-mi si mie sfaturi (l-am dus la cineva si acolo se vedeau toate posturile bec)

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Problema e de la cablu nu de la TV. Sună-i pe cei unde eşti abonat.

| 4ndr33y a răspuns:

Ai grije sa nu fie din alta parte problema, de exemplu de pe scara. Poti chema echipa sa le spui ca la use iti ajunge semnal slab, de la use incolo sunt obligati sa repare, ce e in casa la tine, suporti costurile. Sunt 90% sigur ca TV-ul n-are nimic.