| Wenzealus a întrebat:

Am si eu o problema legate de YouTube. De cate ori urmaresc un video, si derulez mai inainte, apare incarcare si sta asa pana la infinit, acelasi lucru se intampla si daca dau pe Full HD sau HD. Folosesc Internet explorer 9, dar am incercat si cu alte browsere si acelasi lucru.

O.S.: Windows 7 Ultimate 64-bit

4 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Poate viteza slaba la internet, poate placa video.

| Wenzealus explică (pentru taken):

Eu nu cred ca e nici una din astea doua, ca daca asa era nu mai intrebam.
Viteza am testato pe Speedtest.net si am facut media la 10 servere din toata lumea ( random ) si mi-a iesit Ping: 10 milisecunde, Download: 79.42 Mb/s si Upload: 57, 92 Mb/s, cat despre placa video, daca merge Mafia II, GTA IV, cu totul la maxim nu cred ca e o problema (MSI Radeon HD 7770).

| taken a răspuns (pentru Wenzealus):

Probabil zilele astea sunt multi pe Net, pe Youtube.

| Wenzealus explică (pentru taken):

O fi...