| Clediu a întrebat:

Salut, TPU am si eu o problema, mi-am achizitionat niste castii razer kraken pro si nu imi merge microfonul, vreau sa mentionez ca aceste castii se aud perfect, si mai vreau sa spun ca eu am un laptop doar cu o mufa.....Multumesc de ajutor!

1 răspuns:
| Barzu_Andrei_1993 a răspuns:

Daca castile tale au 2 mufe iar laptopul are doar una, atunci sa stii ca nici nu o sa mearga vreodata. Daca castile sunt pe usb, atunci e ok. Apoi, intra in "sunet" si mai apoi la dispozitive de inregistrare, de acolo sper ca stii ce sa faciwinking Incearca sa cresti mic. boostul.