| IL03ELO a întrebat:

Am si eu o problema.Mi-am achzitionat un mouse E-3lue Mazer Type-R prin mufa USB. Cand il introduc in PC, toate ledurile se aprind insa calculatorul nu il detecteaza, nu se intampla absolut nimic. Daca nu s-ar fi aprins ledurile, as fi crezut ca e ars mouse-ul.Ce as putea sa fac? Am deblocat USB port-urile din Bios, cam tot ce puteam.Ce imi recomandati? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu ai instalat driverul lui. Poti descarca si instala Driver Booster 2 si scanezi cu el avand mousul conectat. updatezi absolut tot ce iti detecteaza programul.

| IL03ELO explică (pentru anonim_4396):

Salut. Multumesc pentru raspunsul tau, insa am rezolvat. Mouse-ul era stricat din fabrica. L-am trimis inapoi la firma de unde l-am achizitionat si am primit altul nou.