| Elena_Lorena_1998 a întrebat:

Am si eu o problema...nu stiu unde sa dau penntru a accesa sectiunea "add-ons" din mozilla? va roog e urgent vreau sa dezistalez o extensie. si nu stiu cum ma puteti ajuta?
Dau funda...!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Unelte/Suplimente/Extensii si dai Elimina la extensia respectiva.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ctrl Shift A, pentru a ajunge in setarile dorite.

| Elena_Lorena_1998 explică (pentru dannyel86):

Si raspunsul tau a fost bun, dar a fost al doilea big grinD big grin

| dannyel86 a răspuns (pentru Elena_Lorena_1998):

Asa este. Eu doar am completat ce a spus Ioandelasal. Meniul unui browser se poate prezenta in mai multe limbi (romana, engleza), iar combinatiile de taste sunt universal valabile.