| zbangy a întrebat:

am si eu un laptop si de ceva timp nu mi se mai deschide! Se observa ca se aprinde dar monitorul ramane inchis iar beculetul la care proceseaza nu se mai aprinde nici el. Inainte de a face aceasta mergea beculetu ala si mergea tot dar de 2-3 zile tot asa face si nu mai pot sta pe leptop.ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Recomandarea este sa mergi la un service! Pot fi multe cauze si e practic imposibil sa reusesti sa il repari acasa. Mai este in garantie?

| zbangy explică (pentru laptopnews):

Nu.multumesc

| laptopnews a răspuns (pentru zbangy):

Cu placere! Sper sa se rezolve repede! happy

3 răspunsuri:
| zbangy explică:

Dau funda!