| Deniszu12 a întrebat:

Am un 7" mini chinese pc (un laptop de acela micut pe care nu scrie nici o marca ) pe care este instalat windows ce 6. As vrea sa stiu cum pot instala android pe acesta.

Multumesc anticipat.Dau funda big grin

5 răspunsuri:
| Deniszu12 explică (pentru Nume2):

Raspunsul tau e irelevant straight face

| Nume2 a răspuns (pentru Deniszu12):

De ce?

| Deniszu12 explică (pentru Nume2):

Pentru ca nu are legatura cu subiectul, eu am intrebat cum se poate instala android pe un 7'' mini pc.

| Nume2 a răspuns (pentru Deniszu12):

Aaa... tu il vrei ca sistem de operare nu pentru a putea juca si folosi alte apps... poate te ajuta asta https://www.youtube.com/watch?v=P4FwFR4DRfU