| MariusDogaru a întrebat:

am un laptop HP compaq persario cq56 si nu imi merge camera web este incorporata dar nu stiu de ce nu merge am driverul instalat am verificat la Device Manager dar nu merge. nu pot accesa nici camera nici microfonul pe mess / skipe si microfonul merge l-am testat cu rec ala de la accesorii si inregistreaza dar nu il pot folosi pe mess / skipe / omegle etc.
Ce sa fac? dau fundita

1 răspuns:
| Mazalu_Cristian_1977 a răspuns:

Trebuie umblat la control panel-> drivers and camera si de acolo selectezi numele camerei.