| 10Bubico a întrebat:

Am un laptop Lenovo G50-30 model 80G0 si categoria Notebook PC cu Windows 8.1 bing si vreau sa il duc cuiva sa imi bage programele pe el(antivirus, winamp, etc.). Problema e ca respectivul are programele de la Windows 7.Credeti ca merg programele de pe Windows 7 pe Windows 8.1 bing?

Răspuns Câştigător
| Khalifa69 a răspuns:

Nu vad de ce sa nu iti mearga programele. Oricum, antivirus si winap si alte programe le gasesti pe net foarte repede si se instaleaza foarte usor.Ca antivirus recomand AVAST. Poti sa gasesti programele pe Filehippo: http://www.filehippo.com/

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai tu nu esti in stare sa-ti instalezi un amarat de winamp si un antivirus?

| 10Bubico explică (pentru K0sti):

Auzi ba nu e vorba ca nu sunt in stare am dat un exemplu dar mie imi trebuie si alte programe, driverele etc.

| K0sti a răspuns (pentru 10Bubico):

Ba esti cu tactu, nu cu mine! E valabil si pentru drivere, deci intrebarea ramane!

| 10Bubico explică (pentru K0sti):

Te rog eu, canta la alta masa.

| rares22iunie a răspuns:

Unele da altele nu.
De obicei merg.
Conteaza si ce procesor are fiecare daca el are pe 32-bit si tu pe 64-bit cred ca o sa iti mearga sau daca amandoi aveti pe 32 sau 64 o sa iti mearga altfel nu

| cristinajgjgm a răspuns:

Probabil o sa mearga. Numai sa nu aiba procesor pe 32 de biti si tu pe 64, sau invers.