| Andrei00RoLLer a întrebat:

Am un modem de la rds&rcs ca am spus sa incerc si alte firme. dar nu sunt deloc multumit happy De ieri modeul meu face fiti. Beculetul PON se stinge si nu merge cateva minute, dupa aia iar se aprinde, iar se stinge si tot asa... fara el aprins nu merge internetul dar cablul functioneaza fara nicio prolema. Va rog sa ma ajutati happy (zte zxa10 f625a)

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai garantie il duci sa ti-l schimbe sau suni la operatorul rcs rds sa vezi ce problema e

| Gabryel85 a răspuns:

Presupun ca ai incercat sa il resetezi si sa vezi daca se comporta la fel, nu?