| CrackFloyd a întrebat:

Salutari TPU! Am un router ZTE ZXA10 F625G si nu-mi mai merge internetul, nici TV-ul deoarece cablul este conectat si el la router.
Cand deschid routerul imi da o eroare, se aprinde un led rosu si deasupra scrie LOS. Ma poate ajuta cineva? am scris si pe TomsHardware.com dar nici un raspuns deocamdata..

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă internetul funcționează fără router, înseamnă că s-a defectatDacă nici pe direct internetul nu funcționează problema este de la furnizorul de servicii de internet.Succes

| mihai69 a răspuns:

Sună la RDS, ei trebuie să știe și să te ajute!