| SteFFz99 a întrebat:

Am un netbook mai vechi Toshiba P2000 care nu mai porneste! Adica apas pe buton si imi arata ca este pornit dar ecranul nu mi se aprinde. Stie cineva ce pot sa-i fac? Poate fi de la memoria RAM lipsa (repet nu se aprinde ecranul)! Nu l-am scos eu l-am dus la tara si cred ca a fost scos nu sunt sigur pentru ca nu stiu unde este.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Hadden a răspuns:

Daca era insuficienta memoria RAM, tot afisa ceva, sau scotea un sunet. Probabil este de la placa video...

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cel mai bine mergi cu el la un service! Problema poate fi la placa video sau poate exista un contact imperfect undeva. Nu cred ca poti rezolva asta acasa! succes!

| viavo a răspuns:

Salut hai pe yahoo si incerc sa te ajut. Vezi id-ul meu in alte raspunsuri