| Tomoiagă_Răzvan_1997 a întrebat:

Am un PC Dell si aveam pe el Windows XP.Si astazi mi-am pus Windows 7 Home Premium 32 bit.Si in bara, la difuzoru' de volum am un X rosu, si nu pot sa aud nimic(difuzor integrat in PC).Ma puteti va rog sa ma ajuta-i sa mi se auda? Am instalat deja un driver Realtek si tot nu se audesad Dau funda

Răspuns Câştigător
| atoatestiitoarea a răspuns:

Te duci la control panel device manager si faci update la driverul sunet care trebuie sa fie pentru windows 7 De fapt si prin update de windows (tot in control panel) se actualizeaza

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Posibil ca driverul instalat de tine sa nu fie compatibil cu windows 7

Descarca driver genius si verifica daca exista un driver de sunet pentru windows 7.

| lpavel a răspuns:

Daca ai un cd cu driver-e pentru pc, (când ai cumparat pc-ul ti-au dat un cd, pe acel cd ai driver-ele necesare pc-ului) foloseste-l, adica instaleaza driver-ele de pe cd, daca nu ai, cauta pe net, dar te va lua ceva timp... Bafta!