| 2Fast2Furious a întrebat:

am un Pc pe care vreau sa imi pun windows 7 pe 32 biti credeti ca merge pe urmatorul sistem 2 GB RAM procesor Intel pentium 4 2.8 GHz si placa video Intel(R) 915G/916GL/910GV de 128 MB am vazut pe internet cerintele minime la windows si zicea ca placa video trebuie minim 128 MB dar mi-e frica deci ce ziceti merge dar sa mearga bine si grafica sa arate cum trebbuie Funda celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca. Nu se intampla nimic rau. Eu cred ca va merge, mai greu dar va merge. Oricum mai usor de cat cu XP.

| AntonioDumeIoan a răspuns:

Da iti mere