| sLy007 a întrebat:

happy Am un Samsung galaxy s3 gt-I9300, problema este ca nu pot alege toate tipurile de blocare al ecranului, adica cel pentru glisare, fata si voce (pentru cei care au si stiu). Imi scrie urmatorul lucru: 'dezactivat de administrator, de politica de criptare sau de spatiul de stocare al acreditarilor'. Va rog sa ma ajutati ce-i care puteti! big grin
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Eduarrdinno a răspuns:

A patit si tatal meu asa ceva si i-a dat revenire la setarile din fabrica si a mers dupa aceea. Dar inainte de asta nu uita sa-i faci backup la telefon.

Funda?

| sLy007 explică (pentru Eduarrdinno):

Multumescwinking iti dau funda!

| Eduarrdinno a răspuns (pentru sLy007):

Mersi ca imi dai Funda!

3 răspunsuri:
| Elena_Elly_1989 a răspuns:

Buna sLy 007 si eu am aceiasi problema ca si tine dar pe Samsung galaxy s5. ai rezolvat? ma ajuta si pe mine cineva? va multimesc!