| eunumberone a întrebat:

Am un telefon NGM SOAP (pe touch) si vreau sa imi fac setarile pentru Internet (am mb pe cartela dar nu merge sa ma conectez) eu am tel de la cineva si vad ca pe la setari are ceva de orange..are facebook pe el are twitter, google si cand dau sa intru acolo imi arata sa astept si apoi iese din aplicatie! ce pot face? s nu pot citi nici sms de la acest tel ca sa umblat pe la setari cred si de asta cred ca nu merge nici conectarea la internet! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| tdbmarius a răspuns:

Dai revenire la setarile din fabrica si dupa incearca sa il configurezi tu cum vrei.

| eunumberone explică (pentru tdbmarius):

Pai nu stiu parola ca tel nu a fost al meu din prima! alta metoda?