| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

am un telefon Samsung a20s si de cand l-am actualizat am observat ca pot vedea clipuri in 1080p inainte vedeam in 720p ia-m marit oare performanta prin actualizare astept raspunsuri dau funda multumesc!

Răspuns Câştigător
| ALEXXXL19 a răspuns:

Actualizarea sa îți fi făcut o optimizare adică el sa fi putut să redea fulhd și înainte dar sof sa nu fie capabil eu am Xiaomi redmi note 7 cu aplicația lui camera merge full HD dar cu open camera 4k senzor de 48 mp. Video la fel apk YouTube max full HD dar cu alta alocație YouTube 2.5k dar tot full HD văd find ecranul full HD doar că e puțin mai cu detalii

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu ai mărit nici o perfomanță! ai probabil un player cu alte capabilități

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru sierra1):

Nu, pe Youtube ma refer

| sierra1 a răspuns (pentru Yulian_Crystian_1995_Sjwv):

Rămâne valabil ce-am scris mai sus

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru sierra1):

Orcum de cand l-am actualizat am inceput sa vad in 1080p pe Youtube! Inainte nu putea vedea

| sierra1 a răspuns (pentru Yulian_Crystian_1995_Sjwv):

Ai acum setări adecvate pentru ecran și browser

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru sierra1):

Probabil ca asta e!