| Adutzuuu a întrebat:

Am vrut sa joc si eu fifa 2007 cu un coleg bun de al meu si am zis sa ii instalez eu fifa pe TeamViewer.L-am instalat si cand a intrat el(fifa) nu raspundea la comenzi.Adica ii arata sa selecteze limba si cand dadea in stanga, dreapta sau enter nu raspundea. Ve-ti spune ca s-a blocat dar nu, am incercat sa schimb limba cu mouse-ul si a mers..va rog frumos ma puteti ajuta? Am reinstalat jocul de multe ori,
am incercat totul si nu a mers
Uitati specificatiile colegului meu :
Operating System
Windows 7 Home Premium 64-bit SP1
CPU
Intel Core i5 450M @ 2. 40GHz 73 °C
Arrandale 32nm Technology
RAM
3, 00GB Dual-Channel DDR3 @ 547MHz (7-7-7-20)
Motherboard
ASUSTeK Computer Inc. K52Jc (Socket 989) 74 °C
Graphics
Generic PnP Monitor (1366x768@60Hz)
Intel HD Graphics (ASUStek Computer Inc)
NVIDIA Standard VGA Graphics Adapter (ASUStek Computer Inc)
Storage
465GB Seagate ST9500325AS ATA Device (SATA) 48 °C
Optical Drives
DiscSoft Virtual SCSI CdRom Device
Slimtype DVD A DS8A4S ATA Device
Audio
High Definition Audio

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Pai e clar ca nu vede tastatura laughing, nu stiu sunt mai multe cauze, cand e in timpul jocului sa isi scoata mufa de la tastatura din calculator si sa o bage iar, sau sa schimbe cu o tastatura de rezerva thinking daca nu merge cu o alta tastatura de rezerva atunci sa se uite pe la optiuni la controale.