| SecretDarky a întrebat:

are ceva daca imi incarc boxa cu un incarcator fast charger de la Samsung?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Nu are nimic, eu am încărcat cu încărcător rapid multe lucuri gen boxa portabilă, navigație gps, aparat de ras

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Are. Bateriile din boxele portabile sunt foarte mici ca si capacitate. Marind fluxul de energie ii scazi durata de viata foarte mult.

| SecretDarky explică (pentru Frank51):

Am incarcat doar odata cu fast chargerul ieri nu cred ca afecteaza o singura data cu ceva asa-i?

| nicu991 a răspuns:

Ce dracu sa se intample... Se incinge acumulatorul si:i scurtezi durata de viață, nimic altceva.