| Cocianga_Vladut_1996 a întrebat:

As dori sa achizitionez un laptop, eu avand un buget pana in 1500 lei. As dori sa ruleze CS:GO decent, adica sa nu am lag si sa am daca se poate peste 25fps bineinteles la setari low, preferabil medium. Ar fi ok sa mearga si ETS 2 la fel de bine, adica fara lag si la setari decente (low-medium). Daca stiti vreun laptop bun care sa indeplineasca conditiile de mai sus, imi puteti lasa link-ul, iar daca il gasiti la reducere, de exemplu de la 2000 lei redus la 1500 sau mai putin ar fi perfect. Rasplatesc cu funda!

4 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Hei
Ti-as recomanda acest laptop
- http://www.emag.ro/......D197BYBBM/
Stiu ca depaseste suma cu 80 lei dar merita sigur! E un Quad Core foarte bun. Are un Display de 17 ceea ce e mai rar si e foarte bun pentru Gaming. In plus de asta a fost 1840 lei. deci e reducere.
Dar daca nu calatoresti ti-as recomanda un PC cand vine vorba de gaming nici sa nu te gandesti la un laptop. PC-ul e mult peste un laptop. Dar daca vrei sa joci doar CS:GO /ETS 2 acest laptop o sa le ruleze absolut perfect. Bafta.

| Cocianga_Vladut_1996 explică (pentru FlorinCiokan):

Dar, pe acest laptop pot schimba sistemul de operare din Linux in Windows?

| HuShEr a răspuns (pentru Cocianga_Vladut_1996):

Da il poti schimba ai nevoie doar de un stick bootabil sau de un cd. recomand stick e mult mai rapid

| MorarRazvan1 a răspuns:

Buna!
Cunosc in domeniu si va ofer un site care are laptop-uri. Sugerez Acer!
http://hainefashion.eu/electronice_laptopuri/