| Adriaw48 a întrebat:

Salut,TPU!
As vrea sa îmi cumpăr o bratara fitness și nu pot decide din doua brățări care sunt cam la același preț.
Este vorba de xiaomi band 6 si Huawei band 6.
Dau fundă!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De preferat una de aceeasi marca cu telefonul pe care il ai. Daca ai telefon mai vechi e posibil sa nu se conecteze. Ma refer la bluetooth.

| sierra1 a răspuns:

"nu pot decide din doua brățări...Dau fundă!"

dai fundă dacă te convingem să o iei pe a 3 a sau doar pe una din cele 2?

| Adriaw48 explică (pentru sierra1):

Care ar fi a 3 a?

| sierra1 a răspuns (pentru Adriaw48):

Tot nu e clar ce oferi

| Mirel4412 a răspuns:

Huawei band 6 pare mai high tech, dar nu stiu pentru ce vrei tu bratara fitness

| Adriaw48 explică (pentru Mirel4412):

Pentru uz zi de zi

| sweetys a răspuns:

Eu am avut un mi band 3 de la xiaomi. M-a ținut 3 ani cureaua (ma ținea mai mult dacă o protejam la munca de toate soluțiile, dar.) ceasul încă este funcțional și ține destul de mult bateria. Citește bine specificațiile pentru fiecare și cauta recenzii pe mai multe site-uri. Alege ceea ce crezi ca ti se potrivește.