| bby a întrebat:

Am și eu o problemă și sper să mă puteți ajuta. Folosesc Internet de la Romtelecom. Până ieri foloseam Wi-Fi pe laptop dar în timp ce mă uitam la un film nu mi-a mai mers netul pe laptop. M-am deconectat de la rețea și m-am conectat iar dar nu îmi merge. Pe telefon îmi merge Wi-Fi.
Oare care să fie cauza? Ce ar trebui să mai fac. Dacă aveți vreo idee vă rog să mă ajutați... sad Dau Fundă! :* Vă mulțumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde la ce film te uitailaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sună i pe ăia de la romtelecom si făle o plingere mama lor de tîmpiți cu netul lor cu tot.

| Fatamuntilor a răspuns:

Am avut si eu probleme. Suna la relatii cu clientii ai numarul pe contract, e gratuit.Zi-le ce probeme ai, baietii de acolo sunt draguti, ori te sfatuesc cum sa remediezi problema, ori trimite echipa.
Pentru restul merge netul?
Sau numai la filme? Ma gandesc ca acel sit e cu bani!

| bby explică (pentru Fatamuntilor):

Nu îmi merge Wi-Fi pe laptop dar la telefonul mobil merge. Nu știu dacă să fie din cauza netului sau ceva de la laptop.