| cOsmania a întrebat:

as vrea sa-mi fac un calculator de gaming, am un buget de 1000 de EURO si as vrea sa-mi spuneti parerea despre acest calculator facut la piese ce mi la recomandat un prieten : http://www.marketonline.ro/checkout/. MULTUMESC, funda!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Mare grija la ITG asta, care vrea sa te insele, uita-te in linkul lui exista un voucher acolo la sfarsit, vrea sa te pacaleasca, sa faca bani pe spinarea ta, sa-si bata joc de tine.

Mergi pe MarketOnline, e un magazin mult mai de incredere ca garaj. Nu te lasa mintit de ITG. In plus, o sa iesi mult mai ieftin la MarketOnline.

Bafta si sanatate!