| Emu13 a întrebat:

As vrea sa-mi pun doua monitoare la un GTX 750 Ti si asta inseamna ca trebuie sa conectez ambele monitoare la dvi?
Tin sa mentionez ca nu vreau sa-mi functioneze simultan pentru ca in cs o sa am tinta pe mijloc, adica pe ramele monitoarelor.

Răspuns Câştigător
| KlibrDM a răspuns:

Pai il conectezi unde mai ai loc, nu e neaparat sa fie DVI. Eu am unul pe HDMI si unul pe VGA. Daca ai nevoie, poti folosi si adaptoare.

| Emu13 explică (pentru KlibrDM):

Dar iti merg simultan?

| KlibrDM a răspuns (pentru Emu13):

Da, merg simultan. Daca vrei sa joci jocuri, joaca-le pe Fullscreen Windowed (aka Windowed Borderless) sa nu dai de fiecare data minimize cand treci pe celalalt monitor.