| sk8terionutz a întrebat:

Azi mi-am comandat un pc pe bucăți și aș vrea să știu dacă primesc șuruburi, conectori, cabluri, etc. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca ai comandat toate componentele gen carcasa, placa de baza, etc. etc. o sa primesti suruburi pentru montaj placa de baza (sunt incluse in carcasa), 1 sau 2 conectori sata (sunt in cutia placii de baza). Posibil sa nu primesti cablu de alimentare al sursei (unele surse vin fara cablu de alimentare).

| sk8terionutz explică (pentru Intruder19):

Pai am luat carcasă cu sursă. Primesc toate cablurile?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Multe dintre cabluri s-ar putea sa nu le primesti ( cablu sata de la hdd, cablu de alimentare de la sursa )

| Romb3r a răspuns:

S-ar putea putea sa nu primesti suruburi.

| eXtremeAdy a răspuns:

De obicei da, asa ar trebui, dar cablurile de alimentare si conectorii ar trebui obligatoriu sa-i primesti