| m4d4l1nn a întrebat:

Salut TPU azi mi au ajuns doua ventilatoare de la Arctic pentru calculator le am montat și apoi am pornit unitatea fără monitor sa fiu sigur ca totul funcționează. Dar când sa pornesc monitorul brusc nu mai funcționează niciun ventilator. De precizat ca pornesc ambele puțin la început 2 3 secunde și se opresc si o țin tot asa pana dau shutdown. Care este cauza? De ce se întâmplă asta?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum doua ventilatoare de la Arctic, arctic produce frigidere cum o sa mearga un ventilator care nu este compatibil la calculator, cauta ventilatoare pentru calculator nu i pune tu orice iti trece prin cap ca il arzi

| m4d4l1nn explică (pentru CristiDinBucuresti):

Arctic produce și ventilatoare/coolere pentru pc uita te pe eMAG

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru m4d4l1nn):

Multumesc nu stiam

| oricealtceva a răspuns:

Verifica porturile în care sunt băgate