| PicakuElectr1ze a întrebat:

Cam cat ar costa o curatare la PC de la un service?
PC-ul se inchide brusc si am aflat ca e din cauza prafului depus la procesor si la cooler.

Am curatat procesorul si cooler-ul dar vreau sa fiu sigur ca e curatat complet.

Funda!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baga aspiratorul pe ventilator

| Axwelll a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu, dar mi-am rezolvat-o singur. Daca duci unitatea la service iti va lua intre 50 si 100 lei.
Problema asta o poti face si tu, nu e greu ..Deschizi unitatea si cu o periuta mica incepi sa cureti praful sau poti baga aspiratorul, dar la viteza mica.

Sper ca te-am ajutat!

FUNDA?

| PicakuElectr1ze explică (pentru Axwelll):

Multumesc mult! Era sa pierd 50-100 lei daca nu raspundeai.Momentan nu imi arata ca iti pot oferi funda dar cand voi vedea ca pot, ti-o voi da.

| Axwelll a răspuns (pentru PicakuElectr1ze):

Cu cea mai mare placere! happy