| Sp3ciaL0pS a întrebat:

cand ascult muzica prin casti mise intrerupe si nu merge nu mai aud nimic si acum mam luat dupa un baiat sa dezinstalez driver audio si sa instalez un program care iti instleaza driver lipsa si nu-mi arata driver audio ce pot face ajutimaaaaa

6 răspunsuri:
| Sp3ciaL0pS explică:

Nu mai am nevoie l-am instalat cu un cd care scrie gigabye tot eu am facut

| subzero00ro a răspuns:

Descarca de pe internet driver detective si acel program va descarca driverul audio corespunzator placi tale audio.
succes!

| Sp3ciaL0pS explică (pentru subzero00ro):

Acum incer

| Sp3ciaL0pS explică (pentru subzero00ro):

Nu-mi merge trebuie sa platesc pfff nai altul care nu trebuie sa platesc?

| subzero00ro a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Pai descarca pe asta dar de pe t o r r e n t z. com

| Moldovan_Yonel_1995 a răspuns:

Pai instalezi din nou driverul audio de pe cd cu drivere sau daca nu vezi cu drivergenius numele la driverul ala audio care iti lipseste si descarca-l de pe net.