| 1ce a întrebat:

Cat mai repede daca se poate. Am gasit intr-un magazin tableta Go Clever I71 la 250 lei. Din cate am vazut nu exceleaza aproape la nici un capitol, dar la pretul asta mi se pare super tare ca poate naviga Wi-Fi, ruleaza aplicatile din Android Market si altele. Imi puteti da cate va sfaturi, ce credeti despre ea, maine voiam s-o iau. Apropo, pentru cei care au deja aceasta tableta, imi puteti spune ceva despre ea? Ii tine bateria mai mult de 4 ore? Se strica repede?

Răspuns Câştigător
| Jijell a răspuns:

Daca nu o scapi sau nu umbli aiurea prin soft, nu se strica repede. Bateria din cate am inteles tine mai mult de 4 ore. Gasesti mai multe informatii despre soft si modificari la acest capitol aici: http://androidgeek.ro/forum/goclever-i71-t235.html

Cu tabletele astea e cum era cu playerele MP3/MP4 acum cativa ani, daca stii sa ai grija de ele, te tin mult si bine, dar daca esti neatent se strica foarte usor.

| 1ce explică (pentru Jijell):

Mersi, sunt genul de om care tine la astfel de lucruri chiar daca nu le mai folosesc. O sa ma mai interesez putin p-ici si maine plec la magazin big grin

2 răspunsuri:
| AleXandrUavfc a răspuns:

Mai bine nu... dai un ban da stii ca face