| parvucosmin a întrebat:

Ce antivirus recomandati pentru un calculator axat pe jocuri?
Nu trebuie sa fie moca

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Instaleaza-ti avast gratis si daca iti faci cont gratuit pe Avast si il activezi il ai 1 an de zile gratis. Mie imi trage din RAM 18 MB. Ce vrei mai mult.
http://www.avast.com/......n-eu/index

| nutuxcristian a răspuns (pentru horia2012):

Si eu tot pe asta il am la pc, e f bun. Si am inteles ca detecteaza si keylogger, nu?

| horia2012 a răspuns (pentru nutuxcristian):

Detecteaza si keyloggere dar ca orice antivirus, niciunul nu e perfect, ii mai scapa vre 2-3. Important e sa consume cat mai putine resurse.

| parvucosmin explică (pentru horia2012):

Multumesc de sugestie.o sa-l incerc

| horia2012 a răspuns (pentru parvucosmin):

OK.Eu sunt multumit. Are aproape 1 an. Avantajul e ca ori de cate ori instalezi sistemul, il instalezi, activezi si il ai inca 1 an.

11 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Eu folosesc bitdefender.

| TPUajutor a răspuns:

AVG gratuit si eficient.E testat de mine nu-ti fa probleme.Bafta

| CinevaNou a răspuns:

Cel mai bine e fara antivirus. Atata timp cand nu descarci toate tampeniile si iti cumperi jocurile, n-ai ce virusi sa iei.

| OneReason a răspuns:

Bullguard.

ESET NOD32 Antivirus

Avast.

Avg.

| J0ker1999 a răspuns:

Bitdefender sau ESET NOD, sunt cele mai bune si nu ingreuneaza aplicatiile sau jocurile cand ruleaza happy

| Popescu_Andrei_1998_IuHC a răspuns:

Avast
antivira

| VieruTudor13 a răspuns:

Daca vrei un antivirus bun iti recomand AVG 2014 Internet Security.Iti detecteaza imediat virusii si nu mananca mult(daca te axezi pe jocuri sigur ai calculator bun).