| Danyel129 a întrebat:

Ce browser sa aleg intre Opera si Torch? Vreau sa aleg unul dintre aceastea dar nu stiu care este mai bun.

Răspuns Câştigător
| IoanaMtfkr a răspuns:

Opera pentru ca este mult mai bun decat Torch din toate punctele de vedere.

10 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Opera este mult mai bun decat Torch.
Eu folosesc de foarte mult timp opera si merge foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera sfatul meu, merge mai bine, mai ales daca activezi si turbo-ul!

Răspuns utilizator avertizat
| Chawki a răspuns:

Opera

| Toutui a răspuns:

Opera este mai bun.

| paula369 a răspuns:

Opera este mult mai bun. happy

| Jono a răspuns:

Iti recomand Opera deoarece este un browser foarte bun la care poate fi adaugat Ad Blocker ca sa nu iti mai apara tot felul de reclame + ca este mai rapid

| bidulabidudu a răspuns:

Opera

| Ancaeiov a răspuns:

Cu siguranta Opera