| RăZvăneL13 a întrebat:

Ce casti imi recomandati pana in 230 de lei?
Dau vot + funda!

4 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Tin in primul rand sa felicit mai marii cunoscatori de mai sus, unul care recomanda casti pentru gaming fara sa stie la ce vor fi folosite, iar unul care recomanda un rahat cu semnatura (nu e metafora).

Tin sa te felicit si pe tine ca nu specifici pentru ce le folosesti, pe ce sursa le folosesti si ce tip de casti preferi (on-ear/over-ear/in-ear).

| TeodorSan a răspuns (pentru Utilizator1234):

El a cerut casti, i-am dat casti.

| Celcareajuta a răspuns:

40 lei pret/calitate f. bun!
Casti Pioneer Inner-Ear SE-CL501

Dar:
Daca tot ai ajuns la suma asta pentru o pereche de casti, iti recomand sa mai astepti pana la 400 pentru http://www.beatsbydre.com/earphones/urbeats/black/900-00066-01.html stiu ca e aproape dublu, dar mai stiu ca isi merita banii daca iti place mult muzica.