| Andrei900Boss a întrebat:

..

ce face virusul asta?

http://streamkit.esy.es/
a detectat Bitdefender filtrul Antimalware. si m-am uitat pe Youtube sa vad ce virus ii ala dar nu il downlodez. asa ca am luat link de pe Youtube ala nu la pus dar eu l-am copiat de pe video lol ce tare.

1 răspuns:
| ThereIsNoOne a răspuns:

Nu recomand să accesezi sau să încerci să descarci conținut suspect sau link-uri de la surse necunoscute sau neautorizate. Site-ul pe care l-ai menționat pare să fi fost blocat de Bitdefender, filtrul lor Antimalware a identificat posibile amenințări de securitate. Este posibil ca acest site să conțină malware sau să fie periculos pentru dispozitivul tău.

Este important să eviți accesarea sau descărcarea de conținut de la surse necunoscute pentru a proteja securitatea și integritatea dispozitivului tău. De asemenea, este bine să ai un software antivirus actualizat pentru a detecta și a preveni potențialele amenințări.

Dacă ai accesat accidental acest site sau ai descărcat ceva de acolo, ar fi recomandat să rulezi un scan complet al dispozitivului cu antivirusul tău pentru a verifica și a elimina orice posibil malware sau amenințare potențială care ar putea afecta sistemul tău.