| doru1233 a întrebat:

ce se poate intampla cu telefonul daca stau sa ma joc pe el cat este la incarcat?

7 răspunsuri:
| LisaZafre a răspuns:

Nimic.Doar ca se incarca mai greu.

| tewutu a răspuns:

Nimic doar timpul de incarcare va fi mai indelungat.

| georgyanna22 a răspuns:

Nimic doar ce se va incarca mai greu.si ii dai naiba bateria si nu te mai tine mult si yrebuie sal bagi din nou in priza

| Lavinia7386 a răspuns:

Nu se incarca asa de bine si cu timpul se deterioreaza bateria.

| Îngheţatăăă3310 a răspuns:

Nimic, dar se va incarca destul de greu. Dar sa nu te joci prea mult pe el, sa mai faci si pauze pentru ca daca stai tot timpul pe el, se va face fierbinte.

| DeniiAleee a răspuns:

Nimic, poate doar se incarca mai greu happy

| Katherine29x a răspuns:

Pai nu e prea bine, nah nu stiu ce sa zic..si eu fac asta. De obicei se incinge destul de tare si e posibil sa ti se arda bateria.