| ThinkDifferent a întrebat:

Ce ziceti sa dau update la Windows 10 de pe Windows 7 sau sa il las asa? Astept cat mai multe comentarii.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce sistem ai. Eu am un sistem vechi, mai toate componentele sunt din 2008. Daca esti intr-o situatie similara iti este de ajuns win7, daca nu poti sa-ti pui win10.

| RoxyRock69 a răspuns:

Eu am windows 7 si 10 la scoala si amandoua sunt bune.Eu zic sa incerci windows 10 ( daca gasesti la altcineva sau altundeva ) mai intai, sa vezi cum ti se pare si apoi sa alegi. Eu doar te-am dat un sfat.

| untu a răspuns (pentru RoxyRock69):

S-a terminat testul sistemului de operare Windows 10? Nu o sa mai aiba probleme tehnice? Auzisem ca se finalizeaza testul windows 10 pana in octobrie-noiembrie 2015!