| ionutbrezeanu a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac si eu un blog personal, pentru a publica numai stirile pe care doresc eu? As vrea raspunsuri de la persoane care au un blog personal si stiu cum se face un asemenea blog.

3 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Www​.blogger.com/ sau pe www.wordpress.org. dupa ce iti faci cont pe unul din ele o sa primesti indicatii :D

| GabyB94 a răspuns:

Http://www.webnode.ro/

La inceput poti activa sectiunea de sfaturi si asa o sa inveti platforma foarte repede. Si la fiecare pagina exista deja niste texte create, care iti dau idei despre ce si cum ai putea scrie acolo. Desigur ca poti sterge informatia asta daca nu ai nevoie de ea si poti crea ceva ce iti trebuie tie.

| Stoica_Cristina_1984 a răspuns:

Buna blogul meu personal este http://www.cristinne.ro

Stiu ca exista multe persoane interesate sa-si creeze un blog si tocmai de aceea am creat un ghid practic, care te invata cum sa-ti creezi un blog.

Il gasesti aici: http://www.cristinne.ro/creaza-blog-bani-pe-net/