| LaughingKarima a întrebat:

Cum fac sa nu ma mai eticheteze cineva pe facebook? Sau cel putin sa vina un mesaj sa ma intrebe daca vreau ca sa imi arate in cronologie postarea in care am fost etichetata?

Răspuns Câştigător
| singuraticul90 a răspuns:

Intri la setari si confidentialitate si dai la cronologie si etichetare, si scrie acolo daca doresti sa revizuiesti etichetarile, activezi optiunea

6 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Setari din dreapta sus, cronologie si etichetare, iar de acolo selectezi din sectiunea,, Cum pot administra etichetele adăugate de alţii şi sugestiile de etichetare?,,

| LaughingKarima explică (pentru FABULOSUL6000):

Ma omule, tu esti utilizator avertizat sau ceva? niciodata nu imi vine notificare cu raspunsul tau, si nici nu imi arata raspunsul, doar dupa 5 minute.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nu,dar se pare ca e o chestie pe undeva, m-au lasat cu o verificare pe undeva, ca apare greu.O sa le dau un mail.

| LaughingKarima explică (pentru FABULOSUL6000):

Asa sa faci, nu imi vine notificare dar cand imi vine de la altcineva doar te vad si pe tine acolo, zici ca esti user fantoma sau ceva laughing

| BlackArt333 a răspuns:

Pai dai acolo pe poza sterge etichetarea sau oricum o fi acolo. Si nu mai esti etichetata si nici nu mai poti fi... Nu prea stiu... Intreab-o me mami puppy dog eyes Ea stie! puppy dog eyes :* :o :3