| ViDrA345 a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg ID-ul din lista de messenger a cuiva? plz Funda+Vot celui raspuns corect!

6 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

Sal am facutun filmulte in care poti vede bafta. funda http://www.videotutorial.ro/? p=273

| ViDrA345 explică (pentru alin_9439):

Am incercat programul! nu merge! e varza
.e banal el si cine l-a creat

| alin_9439 a răspuns:

laughing auzi acum fara suparare dar ce prost nu stie sa de igg din lista de mes degeaba ii dai delte deca nu ii dai igg oricum dai clik dreapta pe numele respectiv si dai delete e simplu si usor

| ViDrA345 explică (pentru alin_9439):

Ar fi prea simplu man! Vreau sa simta durere!big grin

| Dragutza_Denisa_1990 a răspuns:

Nu stiu eu nu am auzit de asa ceva oricum multa bafta! happy dar nu cred ca poti face asa ceva

| cosmiiiIn a răspuns:

Nu merge dar merge sa ii dai ignore si nu te va mai deranza dai pe el sa ii scrii ceva nu sri nimic lasi asa dupa dai in lista de mess clik dreapta pe el si delete si dai colo unde ii dai lui mesaj ignore