| Pax3roner a întrebat:

Salut TPU, cum pot sa utilizez un mauze optice usbe, cine va ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bagi mufa mauze-ului in usebe-ul calculatorului, pornesti calculatorul si trebuie sa functioneze (in partea de jos se aprinde o lumina rosie).

| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa spui mouse optic usb nu rahatul pe care l-ai scris tu. Are un mic adaptor pe care il bagi la o mufa usb de la pc sau laptop. Astepti putin ca sa se configureze si gata.

| Brizbriz a răspuns:

Unde gasesc dictionar Pax3roner - roman?

| oglindasultanului a răspuns:

rolling on the floor Pai conectezi usb in unitatea de la pc/laptop, si trebuie sa apara ceva "found new hardware", sa se aprinda becul la mouse, si desigur sa fie activat din bios (eu am patit asta, dar nu mai stiu cum arata, nici eu nu aveam "alta tastaura" cand mi s-a intamplat).