| TheHeineken a întrebat:

pot sa imi fac singur update prin Kies la s2 am versiunea 2.3.3 Gingerbread ( ce probleme pot aparea )? ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SebisH a răspuns:

Salut.Si eu mi-am facut update tot prin Kies la un Samsung S5380 si merge foarte bine, doar ca ti se reseteaza cam toate setarile pe care le aveai inainte, cum ar fi, setarile internetului. funda?

| TheHeineken explică (pentru SebisH):

Asta stiu dar pierd toate aplicatiile ma refer la jocuri etc?

| SebisH a răspuns (pentru TheHeineken):

Parca decat pe cele care le ai pe telefon. cele de pe card nu.