| anonim_4396 a întrebat:

Daca azi am scos niste bani de pe card si maine imi ia taicamiu' cardul poate sa vada ce am scos eu astazi?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poate, apare imediat in extrasul de cont al contului bancar din care s-a extras.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Pai si chestia asta o poti vedea la bancomat? E cardul meu, nu al lui. i l-am dat sa imi scoata niste bani si acum mi-am adus aminte ca am luat cativa in plus acum 2 zile laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate vedea pe extrasul de cont si chiar poate compara soldul de pe card daca stie cat aveai ieri

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Pai nu stie cat aveam ieri. Dar la bancomat poate vedea cat am avut ieri? Sau doar pe site-ul bancii?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Extrasul de cont il poate vedea si la bancomat sau doar pe site?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

La ING il poate vedea si la bancomat, in rest pe internet backing sau la ghiseu

e posibil sa mai fie banci care ofera extras de cont la bancomat

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

BRD-ul ofera? Sa nu se inteleaga gresit, e cardul meu, nu al lui. el doar se duce la bancomat si scoate banii. In caz ca incearca sa ma verifice poate vedea la bancomat? Ca in alta parte n-are unde

Răspuns utilizator avertizat
| denixu77 a răspuns:

Poate doar da ca se uita pe siteul banci pe net